Oyun Kategorileri

Hobo Oyunları logo
Hobo Oyunları
6

Hobo Oyunları

0/0

Hobo Oyunları Hobo oyunları sizler için bu uykucu Hobo oyunları kategorisinde serinin kahramanına ait Hobo oyunu ve Hobo 2 - Hobo 3 ve daha birçok hobo oyunları içeriği sunuyoruz.

Hobo Hobo Uyuklamanın yasak olduğu yerde uykuya dalan Hobo Poşis tarafından geliyor ve direk dayak yiyor. Hobo polislere çok kızıyor ve tuttuğu gibi polisi vuruyor. Hobonun polise vurması ile başı derde giriyor. Hoboya yardım edin ve onu polislerden kurtarın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayın ve zorluk seçimi yapın. Easy kolay, Normal normal, Hard zor olmaktadır. Hoboyu Yön tuşları ile kontrol ederek, Hobo A tuşu ile yumruk atar, S tuşu ile tekme atar, P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

Hobo 2 Polislere Karşı Hobo 2 Polislere Karşı Hobo serinin ilk oyununda olduğu gibi yine polisler ile savaşıyor. Hobo bu sefer daha güçlü ve silahlı polislere karşı savaşıyor. Hobo silahlı polislere uzak durmalıdır yoksa polisler onu vurabilir. Silahı olan polislere baskın yaparak yakınlarına gelin ve onları vurun. Uzak mesafeden polisler sizi silahı ile vurabilirler. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayarak zorluk seçimi yapın. Easy, Normal, Hard sırası ile Kolay, Orta, Zor olmaktadır. Hoboyu Yön tuşları ile yönlendiriyor, Hobo A tuşu ile yumruk atıyor, S tuşu ile Hobo işiyor, A ve D tuşlarının birlikte basılması ile Hobo özel yeteneğini kullanıyor. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

Hobo 3 Hapishaneden Kaçış Hobo 3 Hapishaneden Kaçış Hobo serinin bu 3. oyununda ilk 2 oyunda olan polislerden kaçışı son buldu ve Hobo hapishaneye düştü. Hobo hapishane de çıkan bir isyan sonucunda diğer hapisteki mahkumlarla savaşmaya başlıyor. Hoboya bütün mahkumlar düşman. Hobo ile mahkumları tokatlayın ve oyunu kazanın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayarak zorluk seçimi yapın. Easy kolay, Normal orta, Hard zor seviyeleri temsil eder. Hoboyu Yön tuşları ile kontrol edebilir, A tuşu ile yumruk atabilir, S tuşu ile tekme atabilir ve bu iki tuşa aynı anda basarsanız özel saldırı yapabilirsiniz. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

Hobo 4 Büyük Savaş Hobo 4 Büyük Savaş Hobo serinin 4. oyunu ile karşınızda. Hobo ilk 3 oyunda olduğu gibi bu oyunda da birbirinden macera dolu aksiyon dolu oyun ile karşınızda. Hobo ormanda askerlere karşı amansız bir savaş veriyor. Askerlerin çok süper silahları olduğundan dolayı Hobonun işi hiçte kolay olmayacaktır. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayın. Zorluk seçimi yaparak oyunu başlatın. Hoboyu Yön tuşları ile yönlendirebilir ve A,S,D tuşları ile özel saldırılar yapabilirsiniz. A,S,D tuşlarına birlikte basmanız halinde gizli silahları kullanacaksınız. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

Hobo 5 Uzaylılara Karşı Hobo 5 Uzaylılara Karşı Hobo serinin 5. oyunu ile bu sefer Uzaylılara karşı savaşıyorlar. Uzaylı düşmanları Hoboyu yok etmek istiyor. Hatta oyunun bir kısmında Uzaylıların Hoboyu kopyaladığını göreceksiniz. Hobo ile bütün Uzaylı düşmanları yok edin. Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonlarına tıklayın ve zorluk seçimi yaparak oyunu başlatın. Hobo Yön tuşları ile ilerliyor ve A,S,D tuşları ile saldırı yapıyor. Oyunda başarılı oldukça A,S,D tuşları ile size combo verecektir. Combo Hobo ile kullanacağınız özel saldırı tipleridir. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

Hobo 6 Cehennem Savaşı Hobo 6 Cehennem Savaşı Hobo serinin 6. oyunu ile Hobo Oyunları sitesinde sizlerle. Hobo bu sefer cehennem de savaş veriyor. Hobo Uzaylılar ile olan savaşını kazandı ve bu sefer cehennem de ki düşmanları ile savaşıyor. Hobo ile bütün düşmanlarınızı yenmelisiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayın ve zorluk seçimi yapın. Easy kolay, Normal normal, Hard zor olmaktadır. Hoboyu Yön tuşları ile kontrol ederek, Hobo A tuşu ile yumruk atar, S tuşu ile tekme atar, P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Hobo Oyunları sizler için Hobo ile birçok Hobo Oyunu kategorisinde Hobo Oyunları Oyna sunuyor.

0/0